Akademické akce, Vzdělávací akce

Předvánoční přednášky

Všem našim příznivcům přejeme příjemně strávený adventní čas. Pokud byste si ho s námi chtěli zpříjemnit i přednáškami od našich dvou významných členů, rádi Vás uvítáme.

K. Šimáčková: Nejnespravedlivější rozsudky
Ve čtvrtek 9. 12. od 14:00 do 15:30 hodin v Zoomu můžete očekávat přednášku a následnou diskuzi s naší členkou Kateřinou Šimáčkovou na téma Nejnespravedlivější rozsudky. Po jejím úvodním slovu se můžete těšit na diskuzi moderovanou naším členem Davidem Kosařem, a to i na jiná právní témata.

I když je přednáška organizována jako pomyslné rozloučení s paní doktorkou před jejím odjezdem do Štrasburku, věříme, že to není naposledy, kdy se s ní na akci Společnosti setkáváme. 

Prosíme, abyste se na přednášku včas registrovali tady. Přednáška bude probíhat v prostředí Zoom a odkaz na ni Vám zašleme na vyplněnou e-mailovou adresu v den konání akce.

M. Bobek: Regulace nových technologií (nejen) v právu EU aneb co s tím, když nevím, co to dělá?
V předvánočním týdnu se pak můžete těšit na přednášku prvního předsedy Společnosti Michala Bobka na téma nových technologií a jejich právní úpravy. Už samotný název napovídá, že se bude jednat o povídání neotřelé a poutavé.

Přednáška se bude konat v pondělí 20. 12. v 18:00 hodin a registrovat se na ni můžete zde.