Jak se stát členem

Podle článku 5 Stanov se řádným členem sdružení může stát každá fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let a má zájem o činnost ve Společnosti. Další podmínky vzniku členství a práva a povinnosti členů Společnosti upravují články 6 až 8 Stanov.

Členství ve Společnosti vzniká rozhodnutím Výboru na základě internetové členské přihlášky a zaplacení členského příspěvku.

Členský příspěvek byl Valnou hromadou Společnosti stanoven ve výši 600 Kč za rok, 1000 Kč za dva roky nebo 2500 Kč za pět let. Studenti pregraduálních studijních programů platí snížený členský příspěvek ve výši 300 Kč za rok nebo 500 Kč za dva roky.

Členský příspěvek se platí na účet společnosti: 2300386848/2010 (Fio). Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, abychom Vaši platbu mohli identifikovat.

Pokud Vás činnost Společnosti zaujala a chcete se stát jejím členem, můžete vyplnit online přihlášku.

Poté, co Společnost obdrží Vaši přihlášku, budete vyrozuměni o způsobu zaplacení členského příspěvku. Kromě možnosti účastnit se činnosti Společnosti a jejich akcí můžete na jejích stránkách zveřejnit svůj medailónek, pomocí kterého na Vás mohou získat kontakt kolegové s obdobnými odbornými zájmy.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s